Nosičské a těhotenské oblečení značky Lenka

Be Lenka logo Be Lenka
27.05.2019
Nosičské a těhotenské oblečení značky Lenka

Značka Lenka rozšířila svou nabídku i o nosičské a těhotenské oblečení. Představuje tzv. univerzální typ nosičské bundy vhodný pro těhulky, nosící maminku i maminku, která chce být chvíli sama sebou. Představujeme vám nosičskou bundu Lenka 4v1.

  IMG_0448

 

Každé oblečení se nosí, ale co si můžeme představit pod nosičským oblečením? Nosičské oblečení (trika, bundy, kabáty na nošení dětí) je určeno pro rodiče, kteří rádi nosí své děti v ergonomických nosítkách nebo v šátcích. Jelikož naší specialitou jsou právě ergonomická nosítka a šátky, rádi bychom vám představili další novinku z naší dílny - nosičskou bundu Lenka 4v1.

Kvalitní materiály, vyšpičkovaný střih

Při vyvíjení prototypu naší nové nosičské bundy Lenka 4v1 jsme dbali na každý detail. Hodiny jsme seděli nad střihy, materiály a barvami, abychom pro vás vytvořili originální nosičské oblečení, které bude nejen pohodlné a vkusné, ale také účelné. Dnes už naše šikovné švadleny stříhají a šijí ostošest, abychom měli dostatek nosičských bund a mikin, které, jak věříme, prostě budete muset mít. Proč si to myslíme?

Protože mít nosičskou bundu Lenka 4v1 se jednoduše vyplatí. :-) Je zhotovena z kvalitních materiálů tkaných na Slovensku a v Česku. Šili jsme ji s láskou, s velkým důrazem na každý detail, s precizností a odhodláním, že chceme pro vás vytvořit bundu na nošení dětí, ve které se vy i vaše miminko budete cítit pohodlně a výjimečně.

Multifunkční bunda na nošení dětí

Nosičská bunda Lenka 4v1 je unikátní v tom, že je vhodná pro ženu ve všech fázích mateřství. Od těhotenství, přes nošení až po dobu, kdy už děťátko bude soběstačné a maminka může být více sama sebou. Jak se nám to podařilo dosáhnout? Pomocí jednoduché vsadky, kterou si můžete pomocí zipů připnout na bundu. Ke každé nosičské bundě budou k dispozici dva typy vsadek: těhotenská vsadka a vsadka na nošení.

Vsadky nosičské bundy

Kdy si připnout kterou vsadku? Jak to již vyplývá z názvu, těhotenskou nosíte během období těhotenství. Když je už miminko na světě a vy se rozhodnete dítě nosit v šátku nebo v ergononomickém nosítku, připnete si na bundu nosičskou vsadku. Vsadku si můžete nasadit i dozadu (ale to doporučujeme, až když vaše děťátko dokáže samostatně sedět, tedy cca od osmi měsíců), a tedy nosit vašeho drobečka i na zádech - je na vás, který způsob nošení preferujete.

Nosičská bunda bez vsadky

Štvtou variantou nosičské bundy Lenka 4v1 je bunda bez vsadky. Jednoduše vsadku odepnete a nosičskou bundu můžete nosit i jako klasickou. Vzhledem k tomu, že jde opravdu o povedený střih, je vhodná na procházky do přírody i do města. Jednoduše multifunkční nosičská bunda, která, protože je vyrobena z poctivých domácích materiálů a ručně šitá, vám vydrží opravdu léta.

 

05 (2)

 

Slaďte si bundu s vaším nosítkem nebo šátkem

Při výběru materiálů na naše nosičské bundy jsme kladli důraz nejen na kvalitu, ale i na funkčnost. Proto u nás vyhrála měkoučká teplákovina, teplá svetrovina a funkční softshell. Při barvách jsme se drželi "na uzdě" :-). Rozhodli jsme se šít bundičky z jedné barvy, a to z jednoduchého důvodu. Každá maminka má jiný vkus. Zatímco některé ženy oblibují zářivé barvy, jiné raději sáhnou po neutrálních. Proto padlo rozhodnutí, že bundy budou jednobarevné (tmavohnědá, zelená, oranžová, šedá, modrá, fialová, riflová atd.), Přičemž vsadky budou hýřit barvami.

Tím pádem můžete svou šedou nosičskou bundu rozzářit například duhovou mandalou, zářivou pavučinkou či romantickou krajkou. A pokud nebude na to vhodná příležitost nebo nálada, jednoduše si na bundičku připnete vsadku neutrální barvy, například v barvě vaší bundy.

Pokud jste majitelkou našeho šátku nebo ergonomického nosítka Lenka, můžete si vsadku dokombinovat se vzorem, který jste si vybrala při koupi z našeho eshopu. Tím pádem vám nosičská bundička bude perfektně ladit s vaším nosítkem nebo šátkem Lenka. Jaká dokonalá symbióza! :-)

Záleží nám na tom, aby se maminky během nošení svého děťátka necítily jen komfortně, ale i nádherně. Vždyť to neznamená, že když jste mámou, nemůžete se pěkně a vkusně oblékat. Věříme, že v naší nosičské bundě Lenka 4v1 se budete cítit jako krásná a sebevědomá žena, a v neposlední řadě jako úžasná a pečlivou maminka.

 

Viz nabídku nositelského oblečení na našem eshopu. Věříme, že to bude láska na první pohled

Sleva 5% na první nákup

Stačí se přihlásit do našeho newsletteru

Zajímají mě

Kliknutím na "PŘIHLÁSIT" souhlasíte se zařazením vaší emailové adresy do databáze provozovatele těchto stránek, a se zasíláním informací o jeho produktech a službách. Bližší informace o zpracování a ochraně osobních údajů a právech dotyčné osoby, jsou uvedeny zde