Rebozo Be Lenka Triangel - black and white

$ 37
Šatka Lenka Rebozo v elegantnej čierno-bielej farebnej kombinácii. Motív trojuholníkov vyzerá v úväze skutočne štýlovo.

Dostupnost: dočasne vyprodáno

Informujte mě když naskladníte tento produkt

Hodnocení skutečných zákazníků

Průměrné hodnocení na základě 52 recenzí

4.94 z 5 hvězdiček

5
49
4
3
3
0
2
0
1
0
E

Eva Mutňanská Ověřený zákazník

S nàkupem,rychlostí dodání i samotným nosítkem jsem velmi spokojena.Nositko má moc příjemný materiál i barvy.Manipulace jednoduchá,na internetu velmi dobrý popis k ,,seřízení".S nošením zatím nemáme zkušenosti,trochu musíme ještě povyrůst :-) Ale velmi doporučuji

18.5.2020


J

Jitka Svačinová Ověřený zákazník

S nositkem jsem velmi spokojená. Koupila jsem ho na doporučení kamarádky. Syn je v něm mooc spokojený a barevné je moc povedené.

8.5.2020


P

Petra Gaťaříková Ověřený zákazník

Nosítko je vzhledově krásné. Nasazení je jednoduché a rychlé. Syn je v nosítku spokojený. Oceňuji slintáčky v ceně. Zatím jsem nenašla nic, co by nám nevyhovovalo.

19.4.2020


I

Ilona Vincíková Ověřený zákazník

Nosítko je z příjemného materiálu, kupovali po vyzkoušení nosítka přes kamarádku. Dcera je v něm spokojená. Velice krásně zbarvené. Mohu jen doporučit.

20.2.2020


K

Karolína Vorbová Ověřený zákazník

Vypadá hezky a i naší malé se černobílá kombinace moc líbí, vždycky jej zaujatě sleduje. Kupovala jsem důvodu, že při vázání šátku dítko řvalo, s nosítkem je "instalace" rychlejší, takže to zvládneme i bez pláče. Postrádám nějaký pytlíček nebo taštičku, do které by se nosítko dalo uložit, aby se neušpinilo, když si ho chci zabalit třeba do auta, nebo do kočárku.

3.2.2020

Zobrazit další (5)


Informace o produktu

Materiál: 100% bavlna
Gramáž po opratí: približne 325 g/m2  

Rebozo je krátkou šatkou, ktorú je možné používať na mnoho spôsobov: ako šatku na nosenie detí, pri relaxačných cvičeniach, ako šatku na špeciálne Rebozo cvičenia v tehotenstve, počas pôrodu a po pôrode.

Šatka Lenka Rebozo má šírku 70 cm a dĺžku 1,8 m. Ako nosiacu pomôcku ju mamičky využijú na jednoduché úväzy s krátkou šatkou, alebo s externými ring slingovými krúžkami aj na spôsob Ring Slingu. (RS krúžky nie sú súčasťou balenia)

Šatky Lenka Rebozo majú krásne originálne dizajny a gramáž, ktorá zabezpečí pohodlné nosenie počas celého obdobia šatkovania. Napriek vyššej gramáži šatka nevyžaduje zanášanie, je teda možné používať ju ihneď.

V tehotenstve sa Rebozo používa na relaxačné a uvoľňujúce cvičenia, pri ktorých sa vykonávajú jemné kolísavé pohyby bruška. Počas pôrodu sa špeciálnymi technikami s touto šatkou pomáha mamičke so zvládaním pôrodných bolesti a kontrakcií. O týchto metódach si môžete prečítať viac v našom článku Rebozo techniky.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Prohlíželi jste tyto produkty

Rebozo
Triangl - black and white

dočasne vyprodáno
$ 37
Dostupné další barvy: (+-5)