Hodnocení skutečných zákazníků

Průměrné hodnocení na základě 52 recenzí

4.94 z 5 hvězdiček

5
49
4
3
3
0
2
0
1
0
E

Eva Mutňanská Ověřený zákazník

S nàkupem,rychlostí dodání i samotným nosítkem jsem velmi spokojena.Nositko má moc příjemný materiál i barvy.Manipulace jednoduchá,na internetu velmi dobrý popis k ,,seřízení".S nošením zatím nemáme zkušenosti,trochu musíme ještě povyrůst :-) Ale velmi doporučuji

18.5.2020


J

Jitka Svačinová Ověřený zákazník

S nositkem jsem velmi spokojená. Koupila jsem ho na doporučení kamarádky. Syn je v něm mooc spokojený a barevné je moc povedené.

8.5.2020


P

Petra Gaťaříková Ověřený zákazník

Nosítko je vzhledově krásné. Nasazení je jednoduché a rychlé. Syn je v nosítku spokojený. Oceňuji slintáčky v ceně. Zatím jsem nenašla nic, co by nám nevyhovovalo.

19.4.2020


I

Ilona Vincíková Ověřený zákazník

Nosítko je z příjemného materiálu, kupovali po vyzkoušení nosítka přes kamarádku. Dcera je v něm spokojená. Velice krásně zbarvené. Mohu jen doporučit.

20.2.2020


K

Karolína Vorbová Ověřený zákazník

Vypadá hezky a i naší malé se černobílá kombinace moc líbí, vždycky jej zaujatě sleduje. Kupovala jsem důvodu, že při vázání šátku dítko řvalo, s nosítkem je "instalace" rychlejší, takže to zvládneme i bez pláče. Postrádám nějaký pytlíček nebo taštičku, do které by se nosítko dalo uložit, aby se neušpinilo, když si ho chci zabalit třeba do auta, nebo do kočárku.

3.2.2020

Zobrazit další (5)


Informace o produktu

Materiál: 100% organická bavlna
Gramáž po opratí: cca 300 g/m2

Praktická šatka na nosenie detí Lenka Ring Sling so všitými krúžkami, pomocou ktorých sa šatka doťahuje. Slúži na nosenie dieťatka od narodenia, ale vďaka vyššej gramáži poslúži aj na nosenie väčšieho dieťaťa.

Ring Sling je praktickou verziou krátkej šatky, v ktorej sa dieťa nosí primárne na boku. V Ring Slingu je však možné aj nosenie vpredu či vzadu na chrbte.

Ring Sling obsahuje všité krúžky, ktoré slúžia na uchytenie a dotiahnutie šatky. Je to veľmi obľúbená nosiaca pomôcka, pretože do Ring Slingu sa dieťa rýchlo a jednoducho ukladá a rovnako rýchlo sa zo šatky dieťa vyberie. Ring Sling preto ocení nejedna mamička na krátke presuny aj pri svojom malom chodcovi, ktorý sa ešte rád ponosí.

Pri bočnom nosení dieťaťa mamička privíta aj možnosť jednoduchého kojenia priamo v šatke. V prípade nosenia dieťaťa na boku odporúčame striedať strany, aby ste dlhodobo jednostranne nezaťažovali svoju chrbticu, najmä v prípade väčšieho a ťažšieho dieťatka.

Šírka Ring slingu: 70 cm
Dĺžka Ring slingu: 2,2 m

VYROBENÉ NA SLOVENSKU


Prohlíželi jste tyto produkty

Zatím žádné produkty.