Barefoot prodejny

Barefoot prodejny | Be Lenka Barefoot prodejny | Be Lenka

Bratislava - Nivy centrum

Zjistit více

PLAN BE je prodejna barefoot obuvi, která nabízí širokou škálu barefoot bot Be Lenka a stylové barefoot tenisky Barebarics. Novinkou je i sekce Be Lenka Fashion - prémiové oblečení vyrobené v Evropě. V prodejně se o Vás postará odborný personál, který Vám poradí se správným výběrem barefoot obuvi, dětských ergonomických nosítek, dětských šátků i oblečení. Dokonce zde máte možnost využít diagnostiku ortopedických deformací chodidel pomocí podoskopu.

ŽILINA - OBCHODNÍ CENTRUM MIRAGE

Zjistit více

Be Lenka nabízí široký výběr barefoot obuvi pro ženy, muže, děti a teenagery. V nabídce naleznete i dětská ergonomická nosítka a šátky. Postará se o Vás odborný personál, který Vám poradí se správným výběrem barefoot obuvi. Dále Vás v prodejně čeká senzorický chodník, na kterém můžete otestovat, jak se chová naše obuv na různých površích. K dispozici je také podoskop k diagnostice ortopedických deformit chodidel.

Banská Bystrica - Europa Shopping Center

Zjistit více

V pořadí třetí prodejna Be Lenka se nachází v srdci Slovenska. V 1. poschodí banskobystřického Europa Shopping Center najdete prostornou, minimalisticky zařízenou prodejnu s příjemnými dřevěnými prvky. Na výběr máte barefoot boty Be Lenka a Barebarics. Náš personál Vám vždy ochotně pomůže vybrat si ty pravé barefooty. Kromě toho zde najdete i oblečení Be Lenka Fashion, doplňky na ošetření obuvi, či barefoot ponožky. Navštivte naši prodejnu a určitě neodejdete s prázdnou :)

Outlet Žilina - Industry Park, PCHZ

Zjistit více

Náš první outlet, který nabízí starší modely 1. třídy, které už v prodejnách nekoupíte, nebo se už nevyrábí. Kromě toho zde najdete také množství modelů 2. třídy pro malé i velké za zvýhodněné ceny.