Vynikáš v tom,
co děláš?
Přidej se k nám.

 

 

 

Dovolit si být sám
sebou a vytvořit si
„svět podle sebe.“

 

Juraj Fehervari

Owner & CEO, Be Lenka

 

 

Aktuálně do našeho týmu hledáme:

 

Přidej se k nám

Chceš využít své zkušenosti a posunout se za pomyslné hranice svého potenciálu? Udělej to správné rozhodnutí a přidej se k nám. Dveře máme otevřené pro ty, kteří ctí hodnoty, práci neberou jako přítěž, ale jako své poslání, mají neustálou chuť na sobě pracovat a odvahu jít za cíli, které jsou často v lidských očích bláznivé. Hledáme lidi s vášní a chutí dělat věci jinak, mimo zažité standardy a někdy lety zaběhnuté systémy.

 

Be Lenka dnes oslovuje největší talenty různých generací i za hranicemi Žilinského kraje. Ceníme si odbornosti, vzdělání, zkušenosti, let praxe, ale stejně tak u nás můžeš zaklepat s touhou někde začít a zkušenosti získat. Všechno, co potřebuješ, je chuť, ostatní získáš časem.

 

 

 

 

O firmě Be Lenka

Be Lenka patří k světovým lídrům v oblasti barefoot obuvi a své kořeny má v Žilině. Firma vznikla v roku 2017 s odvážným snem. Změnit pohybové a obouvací návyky lidí po celém světě a nabídnou lidem návrat ke kořenům moderním způsobem. Barefoot boty vracíme lidem kontakt se zemí a šátky a ergonomickými šátkovými nosítky spojujeme rodiče s jejich ratolestmi. Více o firmě najdeš v sekci "O nás".

 

Firemní kultura

Be Lenka je místo, kde děláme správná rozhodnutí. To, v co věříme, přetavujeme do vztahů na pracovišti, ale i do vztahu k našim klientům a obchodním partnerům. Jsme féroví, umíme se navzájem povzbudit, pochválit, a taktéž si říkat věci na rovinu. Často spolu trávíme čas i mimo pracovní hodiny, cestujeme, brainstormujeme na zahradě, nebo si děláme společné snídaně. “Ne” a “nedá se” nejsou v našem slovníku. Nebudujeme firmu, budujeme sebe. Všichni tví budoucí kolegové jsou připravení odevzdat ti to nejlepší, aby ses stal/a tou nejlepší verzí sebe a naplno využil/a svůj potenciál.

 

 

 

 

 

Dynamický růst & Medzinárodný dosah

Teprve nedávno jsme získali první objednávky. Dnes zažíváme globální růst. Ročně odešleme více než 100 tisíc produktů do více než 60 zemí světa, dosahujeme tržby přibližně 7 milionů EUR a rosteme o více než 100 %. Be Lenka dnes tvoří více než 60 lidí a stovky těch, kteří v dílnách přispívají k výrobě našich produktů. Budujeme retailovou síť a podmaňujeme si nové trhy. Toto jsme stihli za 4 roky. Nenechej si ujít to, co se bude dít v tomto roce a v těch dalších.