Ruční výroba s důrazem na prémiovou kvalitu

Ruční výroba s důrazem na prémiovou kvalitu | Be Lenka Ruční výroba s důrazem na prémiovou kvalitu | Be Lenka

Každý pár bot Be Lenka je výsledkem precizní ruční výroby. Většina Be Lenka bot se vyrábí v Evropské unii, a to především v Portugalsku. V naší nové kolekci chceme zákazníkům nabídnout boty vyrobené za pomoci nejmodernějších technologií a inovací, proto jsme rozšířili výrobu i do Vietnamu. Využíváme tam nejšpičkovější technologické a produkční možnosti na světě. Stále pokračujeme v naší misi přinášet udržitelné boty s nejnižším dopadem na životní prostředí. Na většinu výroby dohlížíme osobně, díky čemuž naše obuv dorazí do Vašich rukou v té nejvyšší kvalitě.

Slováci vyrábajú barefoot obuv

Při výrobě se používají osvědčené postupy výroby, aby boty vydržely co nejdéle a nemuseli jste je měnit každou sezónu. To dělá celý proces komplexním a kvalitním zároveň. Zatímco se boty dostanou až k vám, projdou přibližně 100 párem rukou. Šikovným dělníkům při jejich úkonech pomáhají moderní stroje, ale výroba je stále ve velké míře ruční a každý pár zvlášť tvarují a formují ruce obuvníka.

Jsme féroví k našim zaměstnancům

K poctivé výrobě patří i férové podmínky pro zaměstnance. Zakládáme si na tom, aby pracovali v důstojných podmínkách a každý měsíc dostali přiměřenou mzdu, včetně sociálních a zdravotních zabezpečení.

Využíváme jen ty nejkvalitnější materiály

Prémiové, moderní, vysoce kvalitní a šetrně zpracovávány materiály, jako například merino vlna či kůže jsou základem každé kolekce. Preferujeme evropských dodavatelů před asijskými. To dělá naše boty dražšími, ale také kvalitnějšími.

 

Spokojenost našich zákazníků v různých zemích hovoří za kvalitu produktu a je důkazem toho, že výrobní procesy jsou nastaveny správně. Věříme, že reprezentujeme hodnoty, které i pro vás mají velký význam. Těšíme se, že i touto naší filozofií dokážeme budovat důvěryhodnou a smysluplnou značku, která vám přináší komfort v chození.