Rebozo Lenka Pavučinka - tropický džus

Novinka v nabídce Lenky - krásný Rebozo šátek s oblíbeným vzorem pavučinky, tentokrát s funkční příměsí tencelu. Svěží letní barvy vnesou do vašich dnů ještě větší radost z očekávání vašeho děťátka nebo z jeho nošení. 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Značka: Be Lenka
890 Kč
Kategorie: Ring Sling & Rebozo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.75 kg
Barva: Fialová, Růžová, Zelená, Žlutá
Gramáž: cca 370 g/m2
Materiál: 50% bavlna, 50% tencl
Vzor: Pavučinka
Položka byla vyprodána…

Materiál: 50% organická bavlna, 50% tencel
Gramáž po vyprání: cca 370 g/m2

Rebozo je krátkým šátkem, který je možné používat na mnoho způsobů: jako šátek na nošení dětí, při relaxačních cvičeních, jako šátek na speciální Rebozo cvičení v těhotenství, během porodu a po porodu.

Šátek Lenka Rebozo má šířku 70 cm a délku 1,8 m. Jak nosící pomůcku jej maminky využijí na jednoduché úvazy s krátkým šátkem nebo s externími ring slingovými kroužky na způsob Ring Sling. (RS kroužky nejsou součástí balení.)

Šátky Lenka Rebozo mají krásné originální dizajny a gramáž, která zajistí pohodlné nošení během celého období nošení. Navzdory vyšší gramáži šátek nevyžaduje zanášení, je tedy možné jej používat ihned.

V těhotenství se Rebozo používá na relaxační a uvolňující cvičení, při kterých se provádí jemné kolísavé pohyby bříška. Během porodu se speciálními technikami s tímto šátkem pomáhá mamince se zvládáním porodních bolesti a kontrakcí. O těchto metodách si můžete přečíst více v našem článku Rebozo techniky.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x